Laatste kans: dien uiterlijk 6 februari je onderzoek of ‘Heilige Huisje’ in!

Je onderzoek in de schijnwerpers
Voor de SLAM-sessies en de vrije voordrachten kunnen ook dit jaar wetenschappelijke abstracts van onderzoeksresultaten worden ingediend. Een mooi podium om je harde werk te tonen aan de rest van kindergeneeskundig Nederland. De deadline voor het indienen van je abstract is 6 februari. Lees meer hierover

Nieuw – Heilige Huisjes!
Als je de ‘waarom’ vraag stelt en als antwoord krijgt ‘omdat we het altijd zo doen’, kan het goed zijn dat je te maken hebt met een Heilig Huisje. Een gebruik dat we – vaak jarenlang – hanteren zonder dat er eigenlijk bewijs voor is. Het geeft ons (schijn)zekerheid. Als iemand aan zo’n huisje rammelt, voelen we ons in onze zekerheid aangevallen, maar is dat ook terecht? In deze sessie geef je de voorzet en denkt het publiek samen met een expertpanel na over de zin of onzin van het door jou gepresenteerde Heilige Huisje. Voor inspiratie kun je eens kijken bij onze collega’s van de interne geneeskunde, die dit al geruime tijd jaarlijks laten terugkomen op hun congres. De NVK-congrescommissie daagt je uit om (schijn)zekerheden te betwisten en ziet je inzending graag tegemoet! Wij zien jouw Heilig Huisje graag verschijnen voor 6 februari. Lees meer hierover

Stream A

10:30 - 10:45 uur

Opening NVK Congres 2021

KEYNOTE / STATE-OF-THE-ART