Kinderinfectieziekten na de pandemie (mede mogelijk gemaakt door GSK)

Mirjam van Veen, kinderarts in het Juliana Kinderziekenhuis, bespreekt het effect van de stijging van kinderinfectieziekten op de klinische praktijk; moeten we ons beleid aanpassen? En hoe nemen we deze informatie mee bij voorlichting van ouders? Nina van Sorge, hoofd van het Nederlandse Referentie Laboratorium voor Bacteriële Meningitis, geeft een algemene update over de stijging van (kinder)infectieziekten na de pandemie; wat valt op? Is het in lijn met de verwachtingen?

Sprekers:

  • Dr. Mirjam van Veen, kinderarts, Juliana Kinderziekenhuis
  • Prof. Dr. Nina van Sorge, hoogleraar Translationele microbiologie/ hoofd van het Nederlandse Referentie Laboratorium voor Bacteriële Meningitis, Amsterdam UMC

Stream A

10:30 - 10:45 uur

Opening NVK Congres 2021

KEYNOTE / STATE-OF-THE-ART